► SARAYLI MOBİLYA OLARAK TÜM TÜRKİYE (ŞEHİR MERKEZLERİ)  SİPARİŞLERİNİZ ÜCRETSİZ TESLİMAT YAPILMAKTADIR.
► İSTANBUL VE KOCAELİ İÇİN 2.000 TL VE ÜZERİ YİNE ÜCRETSİZ MONTAJ HİZMETİ VERİLİRMEKTEDİR.
► DİĞER ŞEHİRLER İÇİN (ŞEHİR MERKEZLERİ) 2.000-15.000 TL VE ÜZERİNE ÜCRETSİZ MONTAJ HİZMETİ VERİLMEKTEDİR.


Saraylı Mobilya' da KARGO ve TESLİMAT Ücretsiz !

Kaliteli ve seçkin koleksiyonları makul fiyatlara sunmayı ilke edinen Saraylı Mobilya,  mağazasının bulunmadığı bölgelerdeki müşterilerinin siparişlerini konusunda uzman lojistik firmalarından destek alarak gerçekleştiriyor.
Türkiye’nin internetteki  mobilya mağazası saraylimobilya.com.tr adresinden ya da mağazamızdan yapacağınız  alışverişlerde, siparişleriniz ücretsiz olarak bina dış kapınıza geliyor. Teslimatlar, İstanbul ve Kocaeli bölgelerinde Saraylı Mobilya’nın kendisine ait araçları ile, Türkiye’nin diğer noktalarına ise konusunda uzman nakliye firmaları tarafından sigortalı olarak gerçekleştiriliyor. Birlikte teslimatın yapılacağı adrese, fiziksel koşullar, arazi ve yol durumundan ötürü büyük araçla erişimin mümkün olamadığı durumlarda ise siparişler, müşterinin de bilgisi ve onayı dahilinde oraya en yakın merkezi noktaya bırakılıyor.

MOBİLYA, KARGO ve TESLİMAT Detayları
Montaj Hizmeti
Saraylı mobilya , İstanbul'un neresinde olursanız olun, siparişlerinizi kendi özel araçlarıyla ve uzman Saraylı Mobilya ekibi eşliğinde güvenle taşıyıp montajını ücretsiz gerçekleştiriyor. Aynı hizmeti artık İstanbul’un yanı başındaki sanayi kenti Kocaeli’nde de sunuyor.
Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan Saraylı Mobilya, İstanbul ve Kocaeli dışında kalan Türkiye genelindeki diğer bütün il ve bazı ilçelerdeki müşterilerinin 2.000-15.000 TL  siparişlerini ise anlaşmalı olduğu kurumsal lojistik firması aracılığıyla adreslerine ücretsiz ulaştırarak, ürünlerin taşıma ve montajını da yine uzman ekiplerce ücretsiz olarak gerçekleştiriyor. Herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için sipariş vermeden önce teslimat ve montaj için bizimle irtibata geçmenizde fayda vardır.
Üretim, taşıma ve teslimat süreçlerinde elde olmayan ve beklenmeyen nedenlerden ötürü ortaya çıkabilecek olası gecikme ve telafisi tarafımızca mümkün aksilikler için göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür eder, ürünlerimizi güzel günlerde keyifle kullanmanızı dileriz.
Saraylı Mobilya’nın ücretsiz taşıma, teslimat ve montaj hizmetleri hakkında sorularınız için Türkiye’nin her yerinden 0(216) 596 5334 numaralı telefonu arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.