Kullanıcı Güvenliği


GÜVENLİ ALIŞVERİŞ NASIL OLUR?  

Saraylı Mobilya olarak online satış sistemimiziden yaptığınız veya yapacağınız alışverişlerin son derece güvenli ve hızlı birşekilde gerçekleşmesine ve gizliliğine büyük önem veriyoruz. saraylimobilya.com.tr’nin alt yapısında kullanılan tüm sistemler en son teknolojiler kullanılarak oluşturulmakta ve kullanılan teknolojilerde gerçekleşen gelişmelere göre güncellenmektedir.


Saraylı mobilya, internet üzerinden mobilya ve aksesuar siparişleri kolaylaştırmayı ve yaygınlaştımayı amaçlarken, en önemli engel olan "Güvenlik" konusunda olunabilecek en üst standartlara sahip bir web sitesidir. Biz bu güveni tesis etmek için, sitemizden gerçekleştireceğiniz siparişlerin güvenli sayfada yapılmasını sağlıyoruz. Bütün sipariş aşamaları ComodoSSL marka 256 Bit EV SSL Güvenliği altındaki sayfalardan gerçekleştirilmektedir. Sipariş aşamasına geçtiğinizde sitemizin adres bölümünün "https://" olarak değiştiğini göreceksiniz. HTTPS, web sitelerinin "düz metin" ile kurduğu iletişimin güvenliği artırmak amacıyla şifrelenmesi demektir.


Sipariş aşamalarında kullandığınız kredi kartı bilgileriniz sunucularımızda tutulmamaktadır. Yapılan işlemin mağazalardan yaptığınız işlemle arasında hiçbir fark yoktur. Biz kart numaranızın sadece  son 4 rakamını görürüz. Bu kayıtlar da bize bankamız tarafından sağlanmaktadır. Bu sistem, yaptığınız işlemin tamamen güvenli bir ortamda gerçekleştirildiğini gösterir. Üçüncü kişiler kredi kartı bilgilerinize ulaşamaz.


Saraylimobilya.com.tr üzerinden ve mağazalarımızdan bütün bankaların kredi kartlarını kullanabileceğiniz gibi, bankanızdan yada internet şubeniz üzerinden oluşturacağınız sanal kartlar ilede alışveriş tutarınız kadar limit oluşturarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.