Yurtdışı Teslimat
Saraylı Mobilya'nın uygun fiyatlı mobilyaları, anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile Avrupa ülkelerine garantili ve sigortalı olarak sorunsuz bir şekilde gönderilmektedir. 
 
Siparişlerinizi tüm ülkelerden www.saraylimobilya.com.tr adresimizden verebilirsiniz.

Ödemelerinizi sitemiz üzerinden kredi kartı veya banka havalesi ile güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm alışverişlerde sitemizde indirimli olarak belirtilen Havele/Eft fiyatlarımız geçerli olup, sipariş tutarının %50’sini ödeyerek siparişinizi verebilir, kalan tutarı ürünleriniz nakliye şirketine teslim edilirken ödeyebilirsiniz.

Yurt dışına gönderdiğimiz tüm mobilyalarımızı çift kat paketleme yaptırarak evinize kadar sorunsuz ulaşmasını sağlıyoruz.

Türk mobilyalarına tüm Dünya ülkelerinden gelen yoğun talebi karşılayabilmek adına birçok farklı lojistik firması ile işbirliği yapmaktayız. Bulunduğunuz bölgeye en uygun fiyatı veren firma ile ürünlerinizin gönderimi konusunda yardımcı olunmaktadır.

Siparişini verdiğiniz mobilyaları 25-35 gün içerisinde lojistik firmasına çift kat paketleme yaparak teslim ediyoruz.
Yol süreci ile birlikte ürünlerin tarafınıza teslim edilmesi ortalama 45-50 gündür.


Sipariş verdiğiniz mobilyalar (yurt içi gümrükleme, yurt dışı gümrükleme, sigorta ve nakliye ücreti içinde)  alıcı kapısına kadar servis hizmeti sunmaktadır. Alınan ürünlere göre (belli bir tutarın üzerinde ise ) sadece alıcıya kdv çıkabilmektedir. Başka herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Ürünlerin Avrupa ülkelerine ortalama gönderim ücretleri aşağıda belirtilmiştir. Şehirlerin uzaklığına göre 50 - 100 Euro farklılık gösterebilir.

 
Yatak Odası 500 Euro Tv Ünitesi 275 Euro
Yemek Odası 500 Euro Genç Odası 450 Euro
Koltuk Takımı 700 Euro Yatak 250 Euro
Köşe Koltuk Takımı 650 Euro

Komple düğün paketi (Yatak Odası, Yemek Odası, Koltuk Takımı) 1600 EuroNakliye masrafı ile ilgili net bilgiyi ve diğer ülkelerin nakliye ücretlerini satış temsilcilerimizden ve [email protected] mail adresimizden alacağınız ürünlerin; isimlerini, açık adres ve posta kodu bilgilerini ileterek öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bulunan müşteri hizmetleri numaramız ve whatsapp hattımızdan uzman satış temsilcilerimiz ile görüşebilir, siparişinizi birlikte oluşturabilirsiniz.

Telefon:      +90 216 596 53 34
Whatsapp:  +90 533 654 7720